Closed

TOOTMISJUHT

Coop Kokkade tootmisjuht on Coop Eesti Keskühistu juhtgrupi liige, kes vastutab ettevõtte Tartu tootmisüksuse (Coop Kokad) laitmatu toimimise ja arengu eest.

Share offer
Deadline 15/09/2022
Employer Coop Eesti Keskühistu
Location Tartu, Eesti
Get job notifications! Select your areas of interest and the levels for which you wish to be notified.

Ettevõttest

Suurköök alustas 1995. aastal tööd Maksiköögi nime all ja alates 2019. aastast kannab nime Coop Kokad. Coop Kokkade sortimendis on enam kui 150 toodet, nende hulgas ka FitLap.ee toitumisnõustajatega koostöös väljatöötatud retseptide järgi toodetud toidud. Coop Kokkade sortimendi uuendamine toimub vähemalt 2 korda aastas, lisaks pakume spetsiaalseid hooajatooteid (jõulutooted, suvetooted, vastlatooted jne). Coop Kokkade tooted on valmistatud käsitööna ja neile ei lisata säilitusaineid. Coop Kokad ja e-pood www.coopkokad.ee teevad Su elu lihtsaks, kui tulemas on sünnipäev või lihtsalt
pidu. Coop Kokkade peolaua tootevalikus on hulgaliselt erinevaid suupisteid, seksereid, eelroogasid, salateid, võileivatorte, pearoogasid ning loomulikult ka magusaid torte.

TOOTMISJUHT

Rollikirjeldus

Coop Kokkade tootmisjuht on Coop Eesti Keskühistu juhtgrupi liige, kes vastutab ettevõtte Tartu tootmisüksuse (Coop Kokad) laitmatu toimimise ja arengu eest. Sa võtad
tootmisüksuses liidri rolli ja Sinu vastutuses on tellitud toodete tähtaegse, kvaliteetse ja efektiivse valmimise tagamine. Juhid, arendad ja motiveerid oma meeskonda, teed koostööd teiste kontserni üksustega ja panustad selle nimel, et meie töötajad tunneks end väärtuslikena ning kliendid oleks meie toodetega väga rahul. Sa vead ka tootmisüksusega seotud arendusprojekte ning otsid täiendavaid võimalusi üksuse töö efektiivsuse ja tootlikkuse tõstmiseks.

Peamised fookused

 • Meeskonda ja töösse sisseelamine; liidrirolli saavutamine
 • Kasumlikkuse tagamine toorainehindade tõusu arvestades
 • Tootmistehnoloogia uuendamine
 • Coop Kokkade strateegiline arendamine

Meiega saad

 • Panustada eestlaste toidulaua maitsvamaks muutmisele
 • Tegeleda tootearenduse ning tootmistegevuse strateegilise juhtimisega
 • Olla osaks Coop Keskühistu juhtkonnast ning viia ellu kasvustrateegiat

Vahetu juhi sõnum

Veiko Haavapuu Juhatuse liige, Coop Eesti Keskühistu

„Hea tulevane Coop Kokkade tootmisjuht!

Kutsume Sind kandideerima Coop Kokkade tootmisjuhi positsioonile. Sind ootavad ees tubli ja kokkutöötanud meeskond, pikkade traditsioonidega organisatsioon, võimalus luua Coopi klientidele maitseelamusi ja muuta nende tähtpäevad veelgi meeldejäävamaks.

Coop Eestis on Sul võimalus saada ainulaadne kogemus Eesti suurima ja 100% kodumaisel kapitalil põhinevas ning kogukondlikul mudelil toimetavas kaubandusettevõttes, mis on turuliidri positsioonil. Lisaks on Sul sisuline vabadus luua ja mõjutada tootmise strateegiat ning päriselt asju ära teha. Tule ja pane õlg alla meie ühisele eduloole!

Nõudmised

 • Töökohustuste täitmist toetava kõrgharidus (toidutehnoloogia, ärijuhtimine vms)
 • Tootmisüksuse juhtimise (inimesed, protsessid, eelarve) kogemus soovitaval toiduaine/joogitööstuses
 • Meeskonnajuhtimise kogemus
 • Projektijuhtimise kogemus

Kasuks tuleb

 • Tootmisjuhtimise kogemus toiduainetööstuses, valdkondlike standardite ja nõuete tundmine
 • Tehnikajuhtimise kogemus

Kus asub töökoht?

Töökoht asub Tartus Vinkli tänav 3.

Open on map
I want to apply

Coop Keskühistu värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames Adera Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume värbamise heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.

Palun saada oma eestikeelne elulookirjeldus koos sisuka motivatsioonikirjaga hiljemalt 15. septembriks 2022 aadressile alo.naelapea@aderaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

The call for applications is closed but still in the evaluation process. If you feel that the offer appeals to you and you would be a good candidate, please contact us anyway.
The application is closed, but by creating a notification for new offers, you will receive an email notification of all new offers.

Contacts
Linked
Alo Naelapea Juhtivkonsultant +37256907135 alo.naelapea@aderaexecutive.com