Uudis • 10. oktoober 2022

Alo Naelapea jätkab oktoobrist juhtide otsingute ja hindamistega Adera Executive Search brändi alt

Alo Naelapea alustas juhtide otsingu, hindamise ja karjäärinõustamise teenuste osutamist uue ettevõtte Adera Executive Search alt.

Jaga postitust
Adera Executive Search Blog 4

Alo Naelapea alustas juhtide otsingu, hindamise ja karjäärinõustamise teenuste osutamist uue ettevõtte Adera Executive Search alt.

Adera Executive Search´i tegevuse fookuses on juhtide ja tippjuhtide otsing Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Aitame ettevõtetel vajadusel leida ka ajutisi juhte, keda palgatakse meeskonda sageli konkreetse eesmärgi saavutamiseks. Lisaks juhtide otsingule aitab Adera ettevõtetel kandidaate hinnata ja analüüsida nende sobivust konkreetsele ametikohale, pakub sisekoolitusi, juhtide liidrioskuste arendamisvõimalusi ning karjäärinõustamist.

Aderas töötavad pikaajalise kogemusega konsultandid. Väärtustame avatust, läbipaistvust, teaduspõhist lähenemist kandidaatide sobivuse hindamisel ning klientidega pikaajalisi koostöösuhteid.

Oleme rahvusvahelise tööalase isiksuse hindamisele keskendunud konsultatsiooniettevõtte Hogan Assessment Systems´I esindaja ja partner Eestis.

Adera leiab hea juhi ja toetab teda teel liidriks.

 

Lisainfo:

 

Alo Naelapea

 

Juhtivkonsultant

Adera Executive Search

Tel +37256907135

alo.naelapea@aderaexecutive.com

www.aderaexecutive.com

Jaga postitust
Huvitavat lugemist

Soovime saadetavates e-kirjades sinuga peamiselt jagada valdkonnaalaseid uudiseid ning mõtteid ja tähelepanekuid juhtimisest.