Juhile

Oled valmis uuteks väljakutseteks ja soovitud muutusteks?

Tutvu juhile loodud lahenduste ja võimalustega.

Kandideerimisteekond: Sinu teekond kandidaadina Aderas

Kandideerimise teekond

1. Otsustad kandideerida

Oled tutvunud organisatsiooni ja ametikohaga ning jõudnud äratundmisele, et see võiks olla sinu järgmine väljakutse.

2. Saabub kandideerimise tähtaeg

Sul on võimalik saata oma kandideerimisdokumendid kuni töökuulutuses toodud tähtajani. Võime sinuga juba enne tähtaja saabumist võtta ühendust ning küsida täpsustavaid küsimusi su ootuste ja kogemuste kohta. Sinu küsimused meile on enam kui oodatud. Peale kandideerimistähtaja saabumist anname teada, kuidas läheme edasi.

3. Töökeskne hindamine

Tutvume sinu saadetud infoga ning vajadusel esitame täpsustavadid küsimusi. Kutsume töökesksele intervjuule, kus kaardistame sinu motivatsiooni, teadmisi, kogemusi ja ootusi tulevasele tööandjale.

4. Kohtumine tulevase vahetu juhiga

Palju õnne! Oled tugevamate seas ning sind on kutsutud kohtumisele ettevõtte esindaja(te)ga. Selle kohtumise tulemusena peaks nii sinul kui ka ettevõttel tekkima äratundmine ja soov protsessi jätkata.

5. Tahame rohkem sinu kohta teada saada

Selles etapis kaardistame juba põhjalikumalt sinu juhieeldusi- ja oskusi ning küsime luba vestelda ka sind hästi tundvate tööalaste soovitajatega. Anname sulle tagasisidet ka sinu tulemuste kohta.

6. Oled võitnud konkursi

Suurepärane! Algavad sinu ja su tulevase tööandja vahelised töölevõtu läbirääkimised.

7. Küsime, kuidas sul on läinud!

Peale esimesi tööl oldud kuid võtame sinuga uuesti ühendust ja uurime, mis on hästi, mis võiks olla paremini ja kas silm endiselt särab.

Meile on olulised

 • Põhjalikkus. Tahame, et sul tekiks hea arusaam ettevõttest ja ametikohast, kuhu kandideerid.
 • Diskreetsus. Hoiame sinu kandideerimist konfidentsiaalsena.
 • Objektiivsus. Käsitleme kõiki kandidaate võrdsetena ning kogume kandidaatide kohta võrreldavat ning olulist infot.
 • Avatus ja läbipaistvus. Anname tagasisidet nii otsinguprotsessi kulgemise, langetatud otsuste kui ka sinu esinemise kohta.

Saada CV

On aeg liituda meie juhtide kogukonnaga ja saada infot tööpakkumiste kohta, mis alati avalikesse kanalitesse ei jõua. Oleme rõõmsad, kui lisaks oma CV´le kirjutad lähemalt, millised tööpakkumised sind kõnetavad ning mida oma järgmiselt töökohalt ootad. Selliselt saame koos leida sulle uue väljakutse, mis silma särama paneb.

Nimi*
Lohista failid siia või
Maksimaalne failimaht: 2 GB.
  Uudiskiri
  Tingimused*
  Tingimused*

  Räägime sinu karjäärist

  Tule kohvile

  Oled jõudnud oma tööelus punkti, kus tead, et tahad muutust. Sul on vaja infot ja võib-olla ka nõu, et kuidas ja kus edasi.

  Tuleme siin appi ning aitame täpsustada sinu soove, anname ülevaate tööturul olevatest võimalustest. Arutame sinuga koos võimalikke lahendusi, aitame kaaluda tööeluga seotud valikuid ning planeerida järgmisi samme. Saad endas suuremale selgusele!

  Mind huvitab eneseareng

  Alustame teekonda

  Aitame sul paremini jõuda iseendani.

  Kaardistame sinuga koos sinu tugevused ja arenguvajadused, motivatsiooniallikad, senise tööalase fookuse ning kujundame tuleviku eesmärgid, mille poole püüelda. Võtmesõnadeks on siin teadlikkus ja enesejuhtimine, mis aitavad luua sinu elus uut kvaliteeti ning tekitavad eeldused edukaks ja õnnelikuks olemiseks. Lood suuremat väärtust ja koged rahulolu nii töö- kui eraelus.

  Kontakt Võta ühendust!

  Tee esimene samm ja võta ühendust juba täna.

  Nimi*
  Tingimused*