Leiame ja arendame juhte

Ettevõtted väärivad  juhte, kes suudavad luua pühendunud meeskondi ja tuua inimestes välja nende parimad omadused. Tõhus juhtimine loob konkurentsieelise. Meie missiooniks on ettevõtetele ja organisatsioonidele just selliseid juhte leida, aidates seejuures juhtidel avastada oma varjatud tugevusi ja eeldusi ning toetada nende kasvu nii professionaali kui inimesena. Meiega suudad rohkem ja jõuad kaugemale.

Miks valida Adera?

Palju kogemusi

Teame, kui keeruline ja nüansirohke võib olla sobiva juhi leidmine ettevõttesse. Meil on pikaajaline juhiotsingute kogemus erinevates valdkondades nii Eestis, Baltikumis kui Skandinaavias. Näeme samaaegselt nii suurt pilti kui ka olulisi detaile.

Terav fookus

Iga otsinguprojekt nõuab konsultandilt tarkust, pühendumist ja tähelepanu. Me ei koorma oma konsultante projektidega üle. Seetõttu oleme head keerukamate otsinguprojektide läbiviimises. Ettevõtted vajavad endale juhti, mitte teenust.

Parim kliendi- ja kandidaadikogemus

Hoiame meiega koostööd tegevaid inimesi. Kanname hoolt, et kõikidel osapooltel tekiks meeldejääv elamus ja edasiviiv kogemus, et tegevused saaksid kokkulepitud ajaks õigel moel tehtud ning tegevuste lõppedes on põhjust tööd hea sõnaga meenutada ja meie juurde tagasi tulla.

Teeme tööd kirega

Tahame, et su organisatsioon saaks päriselt ka endale hea juhi. Kellegi, kes aitaks su ettevõttel kasvada, rikastada meeskonda ning inspireerida inimesi enda ümber. Tõhus juhtimine loob konkurentsieelise.

Meie kliendilood
 • “Olles täna olnud uues kohas tööl pea kaks aastat meenutan ma seda värbamisprotsessi sügava tänutundega ning olen veendunud, et teie ettevõttes töötavad oma ala profesisonaalid

  Randar Lauri Infrastruktuuri osakonna juht
 • “Kandidaadid on korduvalt kiitnud koostööd teiega. Väga asjatundlik ja meeldiv lähenemine kandidaatidele. Kõik värbamisetapid on hoolikalt läbi mõeldud ning kujundatud kandidaadikeskselt. Kohtumised professionaalsed. Aitäh minu poolt samuti mõnusa koostöö eest!”

  Maarika Viilver BB Finance Group OÜ (Raha24), personalijuht
 • “Te olete päriselt ka huvitatud, et ettevõte saaks endale hea juhi!”

  Kerstin Jaani Coop Keskühistu, personalidirektor
 • “Oleme kasutanud teie abi juhikandidaatide hindamisel, et olla oma valikutes kindlad ja vältida halbu üllatusi. Hogan´i tööalase isiksuse hindamistööriistade tugevuseks on põhjalikkus ja see, et raportid toovad välja kandidaadiga seotud võimalikud tööalased riskid, mida referentside küsimisel kontrollida”

  Ruth Altvälja Graanul Invest AS, personalijuht
 • “Tahtsin väga tänada teid kogu selle protsessi eest – tundsin esimest korda elus, et värbaja hoolis minu käekäigu pärast kogu selle protsessi vältel ning toetas igal sammul.“

  Marju Raudsepp-Põder Kliendikogemuse valdkonna professionaal
Kontakt Võta ühendust!

Tee esimene samm ja võta ühendust juba täna.

Nimi*
Tingimused*