Meie artiklid

Kasulikku lugemist juhtimisteemadel

Värsked valdkonna uudised, arvamuslood, tähelepanekud ja nõuanded.

Otsi
Kategooriad
Kategooria
  • Vaata kõiki
  • Blogi
  • FOOKUSes
  • Sündmused
  • Uudis

Kuidas teha häid personalivalikuid?

Meeskondade loomine ja selle tulemuslik juhtimine on üks olulisematest vastutusvaldkondadest juhi töös. Üks tippjuht ütles kunagi: “Õiged inimesed on meie suurim vara, valedest võib saada meie kõige suurem kohustus.”

14. juuni 202314. juuni 2023

Seminar: Juhi karakteri tumedad küljed & destruktiivne isiksus | Esineb kliiniline psühholoog

Miks on mõnikord enesekindlad juhid oma halvimatel päevadel arrogantsed ega taha vigu tunnistada? Kust on pärit manipulatiivsus ning kas töötaja perfektsionism on tööandja jaoks väärtus või risk?

Soovid meeskonnajuhi valikusse kaasata tulevased alluvad? Arvesta palun ühe võimaliku tajuveaga!

Sageli on meeskonnajuhi valikuprotsessi hilisematesse faasidesse ettevõtte poolt planeeritud ka kandidaadi kohtumine tulevaste alluvatega.

26. aprill 202326. aprill 2023

Seminar (Pärnu): Isiksuse tume pool juhtimises, töö- ja lähisuhetes

Miks on mõnikord enesekindlad ja tugevad juhid oma halvimatel päevadel arrogantsed ega taha vigu tunnistada? Kust on pärit manipulatiivsus ning kas töötaja perfektsionism tema töös on tööandja jaoks väärtus või risk? Miks on karismaatilised natuurid sageli keerulised isiksused? Fookuses on inimhinge varjatud pool.

19. aprill 202319. aprill 2023

Seminar: Hogan´i isiksusetestid personalivalikus & arenduses | Klientide kogemused

Mida uut (ja intrigeerivat) on Hogan´i hindamissüsteem toonud juhtide & ekspertide hindamisse & arendusse nii maailmas kui ka Eestis?

19.04.2023 Hommikuseminari “Hogan´i isiksusetestid personalivalikus ja arenduses” järelkaja

Oli vahva võõrustada kõiki isiksusepsühholoogia huvilisi meie hommikuseminaril “Hogan´i isiksusetestid personalivalikus ja arenduses: Mis on fassaadi taga?” Külas olid nii Signe Saks Schneider Electric´ust kui ka Ülle Velt HARNO´st.

Strateegiline mõtlemine: Mis see on? Kuidas seda kandidaadis hinnata? Kuidas innustada tulevikujuhte strateegiliselt mõtlema?

Oskus strateegiliselt mõelda on võimas tööriist nii olulise kaaluga otsuste langetamisel, probleemilahendusel, innovatsioonitegevuses jm. Mida peetakse silmas, kui räägitakse strateegilisest mõtlemisest?

Suured Teemad juhi laual aastal 2023: kokkuvõte juhtidega peetud vestlustest

Mis on teemad, millele juhid ja HR aastal 2023 oma tähelepanu pööravad? Teen lühikese ülevaate detsembri viimastel nädalatel tippjuhtide, HR juhtide ja ka ettevõtjatega peetud vestlustest.

Huvitavat lugemist

Soovime saadetavates e-kirjades sinuga peamiselt jagada valdkonnaalaseid uudiseid ning mõtteid ja tähelepanekuid juhtimisest.