Sündmused

Seminar (Pärnu): Isiksuse tume pool juhtimises, töö- ja lähisuhetes

Miks on mõnikord enesekindlad ja tugevad juhid oma halvimatel päevadel arrogantsed ega taha vigu tunnistada? Kust on pärit manipulatiivsus ning kas töötaja perfektsionism tema töös on tööandja jaoks väärtus või risk? Miks on karismaatilised natuurid sageli keerulised isiksused? Fookuses on inimhinge varjatud pool.

Villa Amanita. Adamsoni 1, Pärnu 26. aprill 2023
Amanita bänner

Miks on mõnikord enesekindlad ja tugevad juhid oma halvimatel päevadel arrogantsed ega taha vigu tunnistada? Kust on pärit manipulatiivsus ning kas töötaja perfektsionism tema töös on tööandja jaoks väärtus või risk? Miks on karismaatilised natuurid sageli keerulised isiksused? Miks meid võlub pahelisus lähisuhetes ja poliitikas? Fookuses on inimhinge varjatud pool.

Alustame Villa Amanitas (A. Adamsoni tn 1, Pärnu) teadlikkuse tõstmise seminaridega vaimse tervise, psühholoogia ning teiste inimest ja elukvaliteeti puudutavates valdkondades.

Aprillis tuleb külla psühholoog Alo Naelapea, kes on konsultatsioonifirma Adera Executive Search´i juhtivkonsultant ja partner. Alo on viimase 18 aasta jooksul viinud läbi hulgaliselt juhiotsinguid ja hindamisi ning tegelenud karjäärinõustamisega nii Eestis kui ka Baltikumis.

Tutvustame viimase paarikümne aasta inimhinge tumeda poole uuringuid isikusepsühholoogias. Arutleme, kuidas tavaolukordades muidu näiliselt tugevustena tunduvad omadused võivad stressi- ja kriisiolukordades muutuda destruktiivseteks ning hävitada suhteid tööl ja kodus.

Praktilise poole pealt annab seminar ülevaate rahvusvaheliselt tuntud Hogan´i hindamissüsteemist, millega ebaproduktiivseid mõtte-, tunde- ja käitumismustreid inimeses kaardistatakse.

Korraldaja on MTÜ Amanita, amanitaeesti.ee

Ole hea ja kindlasti registreeru, sest kohtade arv on piiratud (20 inimest) e-mailil: amanitaeesti@gmail.com

Ürituse omaosalus on 20 eurot (sisaldab kohvi ja suupisteid).

Tasuda on võimalik nii sularahas kui arvega. MTÜ Amanita

Soovid osaleda?

Saada meile oma andmed registreerumiseks ning saadame teile e-mailile vajadusel lisainfot sündmuse kohta.

Aeg26. aprill 2023 @ 16:30
KohtVilla Amanita. Amandus Adamsoni 1, Pärnu, 80014 Pärnu Maakond, Eesti
Ava kaardil
Jaga postitust
Huvitavat lugemist

Soovime saadetavates e-kirjades sinuga peamiselt jagada valdkonnaalaseid uudiseid ning mõtteid ja tähelepanekuid juhtimisest.