Lõppenud

DIGITURUNDUSE ANALÜÜTIK

Sinu peamiseks rolliks on digiturundusega seotud tegevuste osas pakkuda nii strateegilist kui igapäevast kompetentset tööd Visit Estonia/Puhka Eestis brändidele.

Jaga pakkumist
Tähtaeg 22/02/2023
Tööandja Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA (Turismiosakond - Visit Estonia)
Asukoht Sepise 7, Tallinn
Saa teavitusi uutest tööpakkumistest! Vali huvipakkuvad valdkonnad ning tasandid, mille kohta saad teavituse.

Ettevõttest

Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus

KredEx ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ühinesid. 2022. aasta jaanuarist algas üleminekufaas, mille käigus loodi ühendasutusele uus struktuur ja bränd, teenuste pakkumine jätkus olemasolevate kaubamärkide ehk EASi ja KredExi alt.  Sisuline ühinemine viidi lõpule 2022. aasta lõpuks, 2023. aasta alguses lansseeritakse uus bränd, organisatsiooni juriidiline nimi on alates 2022. a jaanuarist Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EIS).

Turismiosakond (Estonian Tourist Board)

Meie eesmärk on edendada Eesti kui väärt reisisihtkoha mainet ning toetada turismiarendajaid ja ettevõtteid, et tootepakkumine vastaks sellele mainele. Kuna meie tegevused on suunatud nii turismiprofessionaalide kui ka reisijate hüvanguks, on meil kaks brändi.

Turundades siseturistidele kasutame kaubamärki Puhka Eestis (puhkaeestis.ee) välisturistidele kaubamärki Visit Estonia (visitestonia.com).

Ka organisatsioonina kasutame välisturul sageli kaubamärki Visit Estonia, et olla võrreldavad teiste sama tüüpi organisatsioonidega ning tutvustada oma rahvusvahelist turundusbrändi. Sama brändi kasutame vahel ka Eestis oma välisturundusest rääkides. Veebilehtedel visitestonia.com ja puhkaeestis.ee tehakse aastas üle 12 miljoni külastuse. Meie sotsiaalmeediakanalitel Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, VKontakte, Youtube ja LinkedIn on kokku üle poole miljoni jälgija.

Meeskonnas töötab täna kokku 38 oma valdkonna professionaali ning nad jagunevad oma põhitegevuse järgi kahte suurde tiimi: osa tegeleb turunduse, osa arendusega. Turundajate fookuses on nii lõpptarbijad kui ka äriotsuste tegijad, sellesse tiimi kuuluvad ka välisesindajad. Arendustiimi töö hõlmab toetuste ja koolituste kavandamist, sihtkohtade ja turismikvaliteedi arendamist, turismiandmete analüüsi ning turismiinfosüsteemi arendust. Vaatamata sellisele jaotusele on turismiosakond väga ühtne ja agiilselt tegutsev üksus, mis formeerub kiiresti ümber vastavalt ettevõtmisele ning igaüks lülitub kolleegi projekti oma nõu ja jõuga just siis, seda kõige enam vaja.

Turundusüksuses töötab täna kokku 23 Inimest. B2C turunduses on täna 13 inimest. Riike on kokku 15-16. Organisatsioonil on partnerid nii digiturunduse-, loov-, kui ka meedialahenduste valdkonnas.

Loe turismiosakonna kohta juurde SIIT

Meeskonda on oodatud

DIGITURUNDUSE ANALÜÜTIK

Rollist lähemalt

Sinu peamiseks rolliks on digiturundusega seotud tegevuste osas pakkuda nii strateegilist kui igapäevast kompetentset tööd Visit Estonia/Puhka Eestis brändidele. Turismiosakonnas on üheks oluliseks arengufookuseks liikumine üha enam andmepõhiste otsuste langetamise suunas, milles on ka digiturunduse analüütikul oluline roll. Sa kogud andmeid eri kanalitest, oskad neid visualiseerida ja tõlgendada. Ootame, et Sa annaksid strateegilist sisendit hankepartneritele (digiturundusagentuurid) uute kampaaniate planeerimiseks ning arendad andmete kuvamise ja kogumise süsteemi.

Tööülesanded ja vastutusvaldkonnad:

 • digiturundustegevuste strateegia loomine, elluviimine, analüüs
 • digiturunduskanalite analüütika teostamine (mh süsteemi loomine, vajalike tööriistade kaardistus ja hankimine, mõõtmine, analüüs, järelduste/ettepanekute tegemine, sh vajadusel strateegia täiendamine)
 • igapäevatöö digiturunduse tööriistadega ja töökorralduse ettepanekute tegemine, mh – Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Cloud, SemRush, HotJar jne
 • digi- ja analüütika trendide jälgimine ja sellekohane jooksev ettepanekute tegemine Visit Estonia eesmärkide saavutamiseks
 • digidatast tuleneva informatsiooni jagamine meeskonnaga ja koostööpartneritega ning vajadusel juhendamine ja abi osutamine digiturunduse alastes küsimustes

Meiega saad

 • töötada ainulaadses rollis ja oluliselt mõjutada seda, kuidas Eesti maailmale välja paistab
 • võimalust töötada ja koordineerida Eesti juhtivate digiturundusagentuuride tegevust
 • kokkupuutuda oluliste andmehulkadega ning anda oma panus õigete juhtimisotsuste langetamiseks
 • tegeleda valdkondlike arendusprojektidega

Vahetu juhi sõnum

Anneli Lepp Turismiturunduse valdkonna juht

Hea tulevane Visit Estonia digiturunduse analüütik!

 

Kutsume Sind kandideerima digiturunduse analüütiku ametikohale. Sind ootavad ees tubli ja kokkutöötanud meeskond, agiilne töökeskkond, mitmed huvitavad arendusprojektid ja suured andmehulgad 😊 Sul on unikaalne võimalus aidata kaasa Eesti tuntuse suurenemisele maailmas.

Turismiosakonnas oled Sa turundusüksuse võtmetöötaja, kes toetab turunduse liikumist üha enam andmepõhiste juhtimisotsuste suunas.  Sa analüüsid meie digikampaaniate tulemuslikkust ning annad olulist sisendit turundusotsuste langetamiseks. Oled kontaktisik ja oluline lüli meie partneritele (digiturundusagentuurid) ning sisemiste valdkondlike arendusprojektide vedaja.

Loodan Sinuga kohtuda õige pea töövestlusel!

Nõudmised

 • vähemalt paariaastane digiturundusealane töökogemus
 • rahvusvahelise digitaalmeediaga töötamise kogemus
 • sotsiaalmeedia tundmine ning kogemus kõikide olulisemate sotsiaalmeedia kanalitega
 • digiturunduse ja digianalüütika tööriistade tundmine spetsialisti tasemel ja nendega töötamise kogemus
 • digi- ja sotsiaalmeedia kampaaniate planeerimise, loomise ja läbiviimise kogemus ja oskus
 • teadmised ja oskused e-maili turundusplatvormide kasutamiseks
 • lisaks eesti keelele väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas

Kasuks tuleb

 • kokkupuuted Tableau´ga
 • töökogemus mõnes digiturundusagentuuris

Kus asub töökoht?

Sepise tänav 7, Tallinn (võimalik töötada ka kodukontorist)

Ava kaardil
Soovin kandideerida

Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames Adera Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume värbamise heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.
Palun saada oma eestikeelne elulookirjeldus hiljemalt 22.02. 2023 aadressile alo.naelapea@aderaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Kandideerimine on lõppenud, kuid veel hindamisprotsessis. Kui tunned, et pakkumine sind kõnetas ning oleksid hea kandidaat, võta sellegipoolest meiega ühendust.
Kandideerimine on lõppenud, kuid luues teavituse uuteks pakkumisteks, saabub e-mailile teavitus kõigist uutest pakkumistest.

Kontaktid
Linked
Alo Naelapea Juhtivkonsultant +37256907135 alo.naelapea@aderaexecutive.com