Lõppenud

JUHATUSE ESIMEES

Juhatuse esimehe ülesandeks on ettevõtte strateegiline ja igapäevane juhtimine selliselt, et hoida ja arendada edasi organisatsiooni turuliidri positsiooni, tagada ühistutele pakutavate teenuste kvaliteet/kaupade tarnekindlus ning edendada ettevõtte innovatsiooniliidri kuvandit.

Jaga pakkumist
Tähtaeg 06/11/2022
Tööandja Coop Eesti Keskühistu
Asukoht Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, Harjumaa
Saa teavitusi uutest tööpakkumistest! Vali huvipakkuvad valdkonnad ning tasandid, mille kohta saad teavituse.

Ettevõttest

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Coop Eesti (COOP Estonia) on vanim ja suurim jaekaubanduse valdkonnas ühiselt tegutsev grupp Eestis. Selle nime all toimetab 19 iseseisvat piirkondlikku tarbijate ühistut kokku ligi 320 kaupluse, 7 e-poe, 6000 töötaja ja ca 70 000 klientomanikuga. Esimene tarbijate ühistu asutati 1902. aastal Antslas (vaata Coopi vahvat kujunemislugu siit), seejärel Sindis ning järgemööda loodi sarnaseid ühistuid üle Eesti veel igal pool. Selleks, et piirkondlikud tarbijate ühistud omavahel paremini koostööd teha saaksid, asutasid nad 1917. aastal Coop Eesti Keskühistu. Ühistukaubanduse eestvedajana Eestis erineb Coop erakaupmeestest selle poolest, et kasum ei ole mitte eesmärk omaette, vaid vahend selleks, et hoida ja arendada elu Eestimaa erinevates piirkondades. Coop Eesti Keskühistus saab tööd

JUHATUSE ESIMEES

Rollikirjeldus

Juhatuse esimehe ülesandeks on pika- ja lühiajaliste ärieesmärkide seadmine ja saavutamine selleks, et hoida ja arendada edasi ettevõtte turuliidri positsiooni, kindlustada ühistutele pakutavate teenuste kvaliteet ning kaupade tarnekindlus. Samuti arendada ettevõtte innovatsiooniliidri kuvandit sektoris. Keskühistu juhatus on kaheliikmeline ning juhatuse esimehe vastutusalasse jäävad logistika-, ostu-, personali- ja turundusosakonnad oma allüksustega. Ta on ettevõte kõneisik, arvamusliider omas valdkonnas ning osaleb aktiivselt erialaliitude tegevuses.

Peamised fookused

 • Kasvustrateegia jätkuv elluviimine (aastaks 2025 müügitulu vähemalt 1 miljard eurot aastas)
 • Automatiseerimis- ja digitaliseerimisprojektide elluviimine (IKT)
 • Valdkondade ja funktsioonide efektiivsuse kasvatamine
 • Uute ärivõimaluste leidmine

Meiega saad

 • Ainulaadse tippjuhtimise kogemuse 100% kodumaisel kapitalil põhinevas kaubandusettevõttes, mis on turuliidri positsioonil
 • Sisulise võimaluse luua ja mõjutada ettevõtte strateegiat
 • Ettevõte on tugeva kasvuambitsiooniga; kõrge investeerimisvalmidusega
 • Tugeva ja kompetentse juhtide meeskonna, kellega eesmärke saavutada

Vahetu juhi sõnum

Väino Sassi Nõukogu esimees, Coop Eesti Keskühistu

“Hea, tippjuht!

 

Kutsume Sind kandideerima Coop Eesti Keskühistusse juhatuse esimehe ametikohale!

Olen veendunud, et meie juhiotsingu puhul on tegemist kõige põnevama ja unikaalsema tööpakkumisega kaubandussektoris sel aastal. Coop Eesti on seadnud endale ambitsioonika eesmärgi kasvatada ettevõtte müügitulu aastaks 2025 vähemalt 1 miljardi euroni aastas. Saame selle ja teiste oluliste eesmärkide saavutamiseks pakkuda Sulle tugevat meeskonda, ettevõttepoolset investeerimisvalmidust ja avatud ning arengule orienteeritud meelt.

Eesti ettevõttena langetatakse kõik olulised juhtimisotsused Eestis kohapeal. Ettevõtte strateegia loob ja selle elluviimise eest vastutab meie oma juhtkond. Sul on sisuline võimalus mõjutada Eesti juhtiva kaubandusettevõtte käekäiku ja arengut.

 

Coop on kohalik ja viib elu edasi igas Eestimaa paigas.”

Nõudmised

 • Kõrgem haridus (ärijuhtimine, logistika- või finantsalane)
 • Suurettevõtte tippjuhtimise kogemus soovitavalt kaubandus-, distributsiooni, logistika- või sellega seonduvates valdkondades (nt tootmine FMCG sektoris)
 • Juhtide juhtimise kogemus
 • Strateegilise juhtimise ning äriarenduse kogemus; toimivate ärimudelite väljatöötamise ja juurutamise kogemus
 • Arusaam ja teadmised kaubandussektori logistikaprotsessidest; äriprotsesside digitaliseerimise kogemus
 • Ettevõtte avalikkuses ning erialaliitudes esindamise kogemus

Kasuks tuleb

 • Suurte jaestruktuuride juhtimise kogemus

Kus asub töökoht?

Suur – Sõjamäe 70, Soodevahe küla, Rae vald, Harjumaa

Ava kaardil
Soovin kandideerida

Coop Eesti Keskühistu värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames Adera Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume värbamise heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.
Palun saada oma eestikeelne elulookirjeldus koos sisuka motivatsioonikirjaga hiljemalt 6.11. 2022 aadressile alo.naelapea@aderaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Kandideerimine on lõppenud, kuid veel hindamisprotsessis. Kui tunned, et pakkumine sind kõnetas ning oleksid hea kandidaat, võta sellegipoolest meiega ühendust.
Kandideerimine on lõppenud, kuid luues teavituse uuteks pakkumisteks, saabub e-mailile teavitus kõigist uutest pakkumistest.

Kontaktid
Linked
Alo Naelapea Juhtivkonsultant +37256907135 alo.naelapea@aderaexecutive.com