Lõppenud

JURIST

Sinu panuseks saab olema Levira õigusalane nõustamine ja esindamine kõigis õigusvaldkondades, sh rahvusvahelistes tehingutes, Levira äritegevustele ja –tehingutele õigusliku hinnangu andmine ning Levira äritegevuse kehtivatele õigusaktidele vastavuse tagamine.

Jaga pakkumist
Tähtaeg 08/01/2023
Tööandja AS Levira
Asukoht Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn
Saa teavitusi uutest tööpakkumistest! Vali huvipakkuvad valdkonnad ning tasandid, mille kohta saad teavituse.

Ettevõttest

Levira on meediatehnoloogia ja -taristu ettevõte, mis pakub innovaatilisi ja kliendi vajadustele disainitud lahendusi audiovisuaalse sisu käitlemisel ja digitaalse sisu/failide haldamisel ja loomisel, hõlmates kogu sisu elukaart.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud ringhäälingu- ning IT-ettevõtted ja meediateenuste osutajad nagu Discovery, DuoMedia, Viacom, Viasat World, EBU, ATEA, ERR, Eesti Meedia ja All Media Eesti, samuti suuremad telekommunikatsiooniettevõtted nagu Telia, Tele2 ja Elisa.

Pakume oma rahvusvahelistele klientidele täispaketti digitaalse meedia halduse, telekanali väljastuse ning levitamise teenuste vallas. Hoolitseme kogu tehnilise poole eest, mida vajavad oma töös lõpptarbijani jõudmisel ringhäälinguettevõtted, sisu omanikud, telekanalid, striiming-platvormid ning muud laadi digitaalse sisu omanikud ja meediakontsernid.

Meie teenuste eesmärk on tagada kiire, efektiivne ja kõrgekvaliteetne meediahaldus, mida oleme praeguseks juba üle kümne aasta sel turul pakkunud.

Eestis oleme olnud meediatööstusele pikaajaline ja usaldusväärne partner audiovisuaalse sisu maapealse ringhäälingu vallas. Levira võrgu kaudu jõuab üle õhu Eesti televaatajateni ligikaudu 37 telekanalit. Levira opereerib ja arendab Eesti maapealse digitaaltelevisiooni võrke ning on Eesti suurim FM raadioprogrammide edastaja.

Andmekeskuse ja IT-teenuste segmendis on Levira üks kiiremini kasvavaid teenusepakkujaid regioonis. Levira serverkeskus asub Tallinna Teletorni keldrikorrusel, kus servereid ümbritseb 25 000 tonni betooni ning need on varustatud kaasaegsete turva- ja ligipääsusüsteemidega. Pakume klientidele muu hulgas valmiskujul taristulahendusi, sealhulgas taristu haldust.

Leviral on:

 • ligi 90 toredat töötajat
 • ligi 40 000km pikkune meediavõrk, mille kaugeim punkt asub enam kui 6000km kaugusel Dubais
 • üle Eesti 22 kuni 349 meetri kõrgust sidemasti
 • 3 telepildi tootmiseks vajaliku tehnikaga varustatud väliülekandejaama, mis võimaldavad lisaks telepildi tootmisele ka selle edastamist optilisse kaablisse või satelliidile
 • üle 1000m2 andmekeskuse pinda

 

Leviras saab tööd:

JURIST

Rollist lähemalt

Sinu uus töökoht on keset digimaailma toimekat ja suhtlusrohket keskkonda, mis pakub oma mitmekesisusega ohtralt ametialast rõõmu. Sa hakkad töötama ettevõttes, kes osutab erinevaid meediatehnoloogia ja IT teenuseid rahvusvahelisel turul.

Sinu panuseks saab olema Levira õigusalane nõustamine ja esindamine kõigis õigusvaldkondades, sh rahvusvahelistes tehingutes, Levira äritegevustele ja –tehingutele õigusliku hinnangu andmine ning Levira äritegevuse kehtivatele õigusaktidele vastavuse tagamine.

Meiega saad

 • panna käsi külge ainulaadsetele ja omanäolistele projektidele meediatehnoloogia ja IT valdkonnas
 • suhelda igapäevaselt Euroopa meediamaastiku suurte tegijatega ning olla osaline teleprogrammide vaatajani viimises
 • aidata kujundada tuleviku raadio ning -meediamaastikku

Vahetu juhi sõnum

Taavi Tapner Juhatuse liige, Finantsdirektor

“Hea tulevane Levira jurist!

 

Kutsume Sind kandideerima Levira juristi ametikohale. Sind ootavad ees tubli ja kokkutöötanud meeskond, agiilne töökeskkond ja meediatehnoloogia ja IKT valdkonnas rahvusvahelisel areenil suurtele ja tuntud meediabrändidele kriitilise tähtsusega teenuseid pakkuv organisatsioon.

Leviras töötad Sa vahetult juhtkonna lähedal ning oled organisatsioonis õigusvaldkonna ekspert ja valdkonna vedaja. Oled oluline lüli nii meie kliendi- kui ka arendusprojektides ning ettevõtte huvide eest seismisel

Tule ja aita Leviral kasvada!”

Nõudmised

 • õigusteaduste magistrikraad
 • varasem töökogemus ettevõtete õigusnõustamises (ei eelda töökogemust seenior-tasemel)
 • väga hea eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas
 • süsteemsus, iseseisvus ja väga hea analüüsivõime

Kasuks tuleb

 • tehnoloogia/telekommunikatsioonialased teadmised/töökogemus (ei ole eeltingimuseks)

Kus asub töökoht?

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn

Ava kaardil
Soovin kandideerida

Levira värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames Adera Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume värbamise heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.
Palun saada oma eestikeelne elulookirjeldus hiljemalt 8.01. 2022 aadressile alo.naelapea@aderaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Kandideerimine on lõppenud, kuid veel hindamisprotsessis. Kui tunned, et pakkumine sind kõnetas ning oleksid hea kandidaat, võta sellegipoolest meiega ühendust.
Kandideerimine on lõppenud, kuid luues teavituse uuteks pakkumisteks, saabub e-mailile teavitus kõigist uutest pakkumistest.

Kontaktid
Linked
Alo Naelapea Juhtivkonsultant +37256907135 alo.naelapea@aderaexecutive.com