Lõppenud

MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT (ÄRIPÄEVA KOOLITUSED)

Müügi- ja turundusjuht vastutab oma meeskonnaga Äripäeva koolituste müügi ja turunduse eest. Ta kuulub Äripäeva Akadeemia juhtrühma ning on võtmetegija koolituste ärisuuna kasvuplaanide elluviimisel.

Jaga pakkumist
Tähtaeg 22/03/2023
Tööandja AS Äripäev
Asukoht Vana-Lõuna tn 39/1 Tallinn Harjumaa 19094
Saa teavitusi uutest tööpakkumistest! Vali huvipakkuvad valdkonnad ning tasandid, mille kohta saad teavituse.

Ettevõttest

Äripäeva tuntakse 1989. aastast ilmuva ajalehe Äripäev järgi. Tänaseks oleme kujunenud professionaalseks ja mitmekesiseks juhtidele suunatud infopakkujaks. AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider. Anname välja ajakirju, arvukalt raamatuid, teabevarasid ja infolehti. Oleme Eesti suurim ärikonverentside ja avalike koolituste korraldaja. Viimastel aastatel oleme hooga investeerinud internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule.

Meie meeskonnas töötab rohkem kui 250 võimekat inimest alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni. Ettevõte on teadlikult hoidnud lamedat struktuuri. Ettevõtte sees   jagunevad üksused vastavalt segmentidele/tooteliinidele eraldi (äri)üksusteks, mida toetavad omakorda tugiüksused (IT, turundus, finants jne). Üksuste juhid on suure otsustusvabadusega, kes vastutavad majandustulemuste ning oma üksuse äri arendamise eest. Üksust toetatakse strateegilise ja suunava vaatega ning tugiteenustega.

Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier Grupp, mis on tegev kogu meediaäri ulatuses televisioonist raamatuteni. Grupp tegutseb 15 riigis üle kogu maailma. Bonnier AB omanik on Bonnieride perekond.

Ettevõttega saab tutvuda meie veebilehel, Äripäeva kui tööandjaga meie karjääristuudios.

 

Äripäeva koolitusäri

Äripäev on Eesti suurim avalike koolituste pakkuja, kelle mitmekesine koolitusportfell on koolitusturul üks rikkalikumaid. Viime aastas läbi üle 500 koolituse, millest 2022. aastal võttis osa ligi 3000 õppijat.

Äripäeval on kaks koolituste brändi: Äripäeva Akadeemia ja IT Koolitus.

Esimene Äripäeva koolitus toimus 2006. aastal, Äripäeva Akadeemia nimi on kasutusel alates 4. oktoobrist 2013. IT Koolitused loodi 1995. aastal, Äripäeva koosseisus tegutseb üksus alates 2017. aastast. Alates 2023. aastast koondame Äripäeva koolitusäri peamiselt Äripäeva Akadeemia brändi alla. IT Koolituse alambrändi kasutame infotehnoloogia alaste koolituste pakkumisel.

Äripäeva missioon on aidata koolituste pakkumisega meie suurepärased juhid ja spetsialistid oma professionaalsetelt oskustelt maailma parimate hulka.

Aitame ettevõtjatel:

 • kasvatada konkurentsivõimet,
 • säilitada ja arendada kvalifitseeritud tööjõudu,
 • suurendada kohanemisvõimet töömaailma ja majanduse muutustega toimetulekuks.

Pakume koolitusi järgmistes valdkondades: juhtimine ja personalitöö, ehitus ja kinnisvara, finantsjuhtimine, raamatupidamine ja investeerimine, turundus, müük ja teenindus, tervishoid, kaubandus, tööstus ja tootmine, infotehnoloogia, isiklik areng.

Koolitusvormid on avalikud koolitused, e-koolitused, põimõppe koolitused ja tellija soovil väljatöötatud koolitused (edaspidi tellimuskoolitused).

Äripäeva Akadeemia veebileht ja IT Koolituse veebileht (loomisel on uus ühine koduleht).

Äripäeva koolituste meeskonnas töötab 18 spetsialisti, kolmes tiimis: koolituste arendus, müük- ja turundus, korraldus. Iga tiimi juhib sisuliste ülesannetega tiimijuht. Äripäeva koolitusäri toetab koolituste nõukoda. Tööd saab

MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT (ÄRIPÄEVA KOOLITUSED)

Rollikirjeldus

Müügi- ja turundusjuht vastutab oma meeskonnaga Äripäeva koolituste müügi ja turunduse eest. Ta kuulub Äripäeva Akadeemia juhtrühma ning on võtmetegija koolituste äri kasvuplaanide elluviimisel.

Peamised fookused

 • Vastutab koolituste müügieelarve täitmise eest
 • Koordineerib ja arendab edasi koolituste müügi- ja turundussüsteemi
 • Osaleb koolituste äristrateegia loomes ja selle elluviimises
 • Juhib ja arendab müügi- ja turundusmeeskonda (kokku üksuses 9-11 inimest)
 • Leiab erinevaid viise müügi kasvatamiseks ja samal ajal müügikulude optimeerimiseks (suur fookus digikanalite arendamisel)

Meiega saad

 • Võimaluse juhtida ja arendada Eesti suurima avalike koolituste pakkuja äritegevust
 • Töötada ettevõtlikkust väärtustavas meeskonnas, kus äriotsused langetatakse kiirelt ning heade ideede elluviimist ei takista korporatiivsed piirangud
 • Teha suuri ja kasulikke asju pühendunud oma ala professionaalidest koosnevas meeskonnas

Vahetu juhi sõnum

Kadri Kiigema Äripäeva koolituste juht

Hea tulevane müügi- ja turundusjuht!

Kutsun Sind kandideerima Eesti suurima B2B koolitusi korraldava Äripäeva Akadeemia meeskonda. Sind ootavad professionaalsed ja meeldivad kolleegid, agiilne töökultuur ning kaasaegne töökeskkond Tallinna kesklinnas.

Sa kuulud Äripäeva Akadeemia juhtgruppi ning Sinu juhtida on Äripäeva koolituste müük ja turundus. Sind toetavad lisaks koolituste meeskonnale kogenud kolleegid juhtkonnast ja teistest Äripäeva üksustest. Oled väga oluline lüli meie hoolikalt väljatöötatud ja kõrgetasemeliste koolituste jõudmisel uute klientideni.

Tule ja aitame koos Eesti suurepärased juhid ning spetsialistid oma professionaalsetelt oskustelt maailma parimate hulka!

Nõudmised

 • Kõrgharidus, soovitavalt ärialane
 • Müügimeeskonna juhtimise kogemus (B2B) soovitavalt teenusäri valdkonnas
 • Eelarvete ja müügiplaanide koostamise kogemus
 • Tihe koostöökogemus turundusvaldkonnaga
 • Isiklik müügikogemus varasemas karjääris

Kasuks tuleb

 • Koolituste, konverentside jm seotud valdkondades müügi ja turunduse juhtimise kogemus
 • Kokkupuuted ja arusaam veebimüügi põhimõtetest

Kus asub töökoht?

Vana-Lõuna tn 39/1, Tallinn, Harjumaa

Ava kaardil
Soovin kandideerida

Äripäeva värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames Adera Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume värbamise heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.
Palun saada oma eestikeelne elulookirjeldus koos sisuka motivatsioonikirjaga hiljemalt 22.03. 2023 aadressile alo.naelapea@aderaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Kandideerimine on lõppenud, kuid veel hindamisprotsessis. Kui tunned, et pakkumine sind kõnetas ning oleksid hea kandidaat, võta sellegipoolest meiega ühendust.
Kandideerimine on lõppenud, kuid luues teavituse uuteks pakkumisteks, saabub e-mailile teavitus kõigist uutest pakkumistest.

Kontaktid
Linked
Alo Naelapea Juhtivkonsultant +37256907135 alo.naelapea@aderaexecutive.com