Aktiivne

OSTU- JA ARENDUSDIREKTOR

Ostu- ja arendusdirektor on Kaupmees & KO juhtgrupi liige ning ta vastutab ettevõttes nii ostuvaldkonna strateegilise juhtimise kui ka sortimendi ning erinevate müügikanalite ärilise arendamise ja konkurentsivõime eest.

Jaga pakkumist
Tähtaeg 19/06/2024
Tööandja AS Kaupmees & KO
Asukoht Sepise tn 7, Tallinn
Saa teavitusi uutest tööpakkumistest! Vali huvipakkuvad valdkonnad ning tasandid, mille kohta saad teavituse.

Ettevõttest

AS Kaupmees & KO on Eesti toitlustussektori suurim ja tuntuim (Kantar Emor 2022) toidukaupadega varustaja. Peamisteks klientideks on juriidilised isikud HoReCa sektorist (restoranid, pubid, sööklad, hotellid jms), jaekauplused, kioskid, hulgifirmad ning toiduainetööstuse ettevõtted.

Meie ulatuslik kogu Eestit kattev jaotusvõrk ning seitse kauplusladu suuremates linnades tagavad meie klientide varustatuse toidu- ja esmatarbekaupadega kõikjal Eestis. Enam kui 30-aastane professionaalne suhe klientide ja koostööpartneritega üle maailma garanteerib, et kõik tooted saab ühest kohast. 2011.a liitus Kaupmees rahvusvahelise organisatsiooniga ECD ehk European Catering Distributors.

Kaupmehe sortimendis on pidevalt enam kui 13 000 erinevat toodet. Nendest umbes 2000 toodet impordib Kaupmees ise Euroopast ja mujalt maailmast. Meie suurimaks tugevuseks on pikaajalised, head ja inimlikud suhted meie klientidega, kelle igapäevast toitlustus- ja kaubandusäri me aitame korraldada. Kaupmees & KO, Tridens, Karisma Food, Jahelogistika ja VegeLog kuuluvad HoReCa ettevõtete kontserni Kaupmees Grupp AS. Ettevõttes töötab üle 300 töötaja.

Kaupmees – kõik ühest kohast!

Otsime oma tegusasse ja kokkuhoidvasse meeskonda uut kolleegi. Tööd saab

OSTU- JA ARENDUSDIREKTOR

Rollist lähemalt

Ostu- ja arendusdirektor on Kaupmees & KO juhtgrupi liige ning ta vastutab ettevõttes nii ostuvaldkonna strateegilise juhtimise kui ka sortimendi ning erinevate müügikanalite ärilise arendamise ja konkurentsivõime eest. Tema vahetuks juhiks on juhatuse esimees.

 

Peamised ülesanded ja kohustused:

 • Kaupmees & KO üldjuhtimises, strateegia väljatöötamises ja selle elluviimises osalemine
 • Ettevõtte ostuvaldkonna strateegiline juhtimine, eesmärgistamine ja eesmärkide saavutamise eest vastutamine, turu- ja tehnoloogiatrendide analüüs ostuvaldkonnas, valdkonna suure pildi hoidmine
 • Ettevõtte ostuprotsessis strateegiliste eeliste leidmine ning ärakasutamine konkurentsivõime kindlustamiseks
 • Hankekanalite ja lepinguliste ostutingimuste toimimise eest vastutamine, uute hankekanalite leidmine koostöös ostuosakonna juhiga
 • Eri müügikanalites ettevõtte sortimendi arendamine vastavalt klientide vajadustele ja ettevõtte strateegiale, sisseostu- ja tootejuhtimise poliitika arendus ja elluviimine
 • Kauplus-ladude müügisaalide jt müügikanalite arendamine, müüki edendavate turundustegevuste planeerimises ja elluviimises osalemine
 • Sisekoostöö tulemuslikkuse arendamine ning tagamine (logistika, turundus, ärianalüüs, müük jt)
 • Muude äritegevust toetavate arendustegevuste (nt protsesside digitaliseerimine) algatamine, planeerimine, eelarvestamine ja elluviimine oma valdkonnas
 • Oma meeskonna igapäevane juhtimine, toetamine ja arendamine, vajalike kompetentside olemasolu tagamine enda valdkonnas.

Olulised fookused

 • Cash & Carry kontseptsiooni edasiarendus
 • Tooteportfelli analüüs eri müügikanalites, võttes arvesse turuolukorda ja konkurentsi
 • Ostuvaldkonna mõõdikute ja tööriistade edasiarendus, arendusettepanekute tegemine

Meiega saad

 • Võimaluse teostada end Eesti juhtivas HoReCa sektori ettevõttes ja osaleda selle strateegialoomes
 • Juhtida valdkonda, millel on väga suur mõju ettevõtte üldtulemusele
 • Töötada uuendusmeelsust ja edasipüüdlikkust väärtustavas meeskonnas, kus äriotsused ei takerdu jäikade korporatiivsete piirangute taha
 • Teha olulisi ja kasulikke asju pühendunud oma ala professionaalidest koosnevas meeskonnas

Vahetu juhi sõnum

Ando Laine Juhatuse esimees/Kaupmees & KO AS

Hea tulevane AS Kaupmees & KO ostu- ja arendusdirektor!

 

Kutsun Sind kandideerima Kaupmehe tegusasse ja kokkuhoidvasse meeskonda! Tegemist on harvaesineva ja põneva tööpakkumisega kaubanduse sektoris nii sel aastal kui ka üldiselt. Tegemist on uue positsiooniga Kaupmehes.

Ostu- ja arendusdirektori eesmärk on juhtida ettevõttes arendusi osakondade üleselt, st. juhtida ja arendada ostuprotsesse ning tegeleda sortimendi- ja müügikanalite arendusega, et leida üha uusi võimalusi kliendirahulolu tõstmiseks ja äriarendusteks.

Kaupmees on Eesti toitlustussektori suurim ja tuntuim toidukaupadega varustaja (Kantar Emor 2023). Teenindame kliente igapäevaselt tellimuste kohaleveoga üle kogu Eesti, lisaks on meie oluliseks müügikanaliks 7 kauplusladu suuremates linnades. Meie suurimaks tugevuseks on pikaajalised, head ja inimlikud suhted meie klientidega, kelle toitlustusäri igapäevaselt varustame. Olemasolev tooteportfell, tugev partnerlus tarnijatega nii Eestis kui rahvusvaheliselt, aga ka kuulumine Euroopa suurimate hulgiettevõtete võrgustikku loovad tugeva baasi, mille pinnalt pakutavat teenust tervikuna kliendile üha sobivamaks, mugavamaks ja tõhusamaks arendada.

Ostu- ja arendusdirektorina hakkad kuuluma Kaupmehe juhtgruppi. Sulle olen ettevõtmistes tihedaks partneriks nii mina kui ka ülejäänud juhtkond, kolleegid ja koostööpartnerid. Oled oluline lüli, et meie kliendid oleksid Kaupmehe pakutava teenusega sedavõrd rahul, et soovitaksid parima partnerina edasi alati just Kaupmeest.

Loodan Sinuga kohtuda peatselt töövestlusel!

Nõudmised

 • Töökohustuste täitmist toetav kõrgharidus
 • Arvestatav (suurema ettevõtte) ostu-, sortimendi või äritegevuse arendusvaldkonna juhtimise kogemus kaubandussektoris (FMCG)
 • Arusaam ostuprotsessidest, sortimendi- ja hinnakujundusest kaubanduses
 • Arendusprojektide algatamise ja juhtimise kogemus kaubandusvaldkonnas (protsessid, sortiment, kontseptsioonid, tehnoloogia jm)
 • Läbirääkimiste kogemus ja oskused
 • Muudatuste juhtimise kogemus organisatsioonis
 • Meeskonna juhtimise kogemus
 • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas (vähemalt C1 tase)
 • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas (B2 tase)

Kasuks tuleb

 • Toidukaubanduse valdkonna kogemus
 • Soome ja vene keele oskus kõnes (B2 tase)

Kus asub töökoht?

Sepise 7, Tallinn

Ava kaardil
Soovin kandideerida

AS Kaupmees & KO värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames Adera Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume värbamise heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.
Palun saada oma eestikeelne elulookirjeldus koos sisuka motivatsioonikirjaga hiljemalt 19.06. 2024 aadressile alo.naelapea@aderaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Kandideerimine on lõppenud, kuid veel hindamisprotsessis. Kui tunned, et pakkumine sind kõnetas ning oleksid hea kandidaat, võta sellegipoolest meiega ühendust.
Kandideerimine on lõppenud, kuid luues teavituse uuteks pakkumisteks, saabub e-mailile teavitus kõigist uutest pakkumistest.

Kontaktid
Linked
Alo Naelapea Juhtivkonsultant +37256907135 alo.naelapea@aderaexecutive.com