Lõppenud

TEHASE JUHT (PÕLVA)

Põlva tehase juht on piimagrupi emaettevõtte Nordic Milki juhtkonna liige, kes vastutab Põlva tootmisüksuse efektiivse toimimise ja arengu eest.

Jaga pakkumist
Tähtaeg 21/08/2023
Tööandja Tere AS
Asukoht Jaama 20, Põlva
Saa teavitusi uutest tööpakkumistest! Vali huvipakkuvad valdkonnad ning tasandid, mille kohta saad teavituse.

Ettevõttest

Nordic Milk on Eesti juhtiv piimatööstusettevõtete grupp. Meil on kolm tuntud ja armastatud kaubamärki Tere, Farmi ja Deary ning rohkem kui 125 aastat kogemusi inimeste toidulaua katmisel piimatoodetega. Deary kaubamärgi alla oleme koondanud taimset päritolu tooted.

Meie visioon on olla uuendusmeelne ja vastutustundlik eestvedaja ning suunanäitaja kaasaegses piimatööstussektoris.

Kokku töötab grupis ligi 600 inimest. Nordic Milk´i kolm tootmisüksust asuvad Jõhvis, Viljandis ja Põlvas. Ekspordime oma tooteid rohkem kui 35 riiki. Eestis on grupil ca 40% turuosa värskete piimatoodete segmendis ning 2022. aasta konsolideeritud müügitulu oli 146 miljonit eurot.

Loe lähemalt meie kohta SIIT

Otsime oma organisatsiooni uut hakkajat ja tegusat kolleegi. Tööd saab:

TEHASE JUHT (PÕLVA)

Rollist lähemalt

Põlva tehase juht on piimagrupi emaettevõtte Nordic Milki juhtkonna liige,  kes vastutab Põlva tootmisüksuse efektiivse toimimise ja arengu eest. Sa võtad tootmisüksuses liidri rolli ja sinu vastutuses on tellitud toodete tähtaegse, kvaliteetse ja efektiivse valmimise tagamine. Juhid, arendad ja motiveerid oma meeskonda, teed koostööd teiste kontserni üksustega ja panustad selle nimel, et õiged inimesed oleksid õigetel ametikohtadel ja meie töötajad tunneks end väärtuslikena ning kliendid oleks meie toodetega väga rahul. Sa vead ka tootmisüksusega seotud arendusprojekte ning otsid täiendavaid võimalusi üksuse töö efektiivsuse ja tootlikkuse tõstmiseks.

Peamised fookused

 • Meeskonda ja töösse sisseelamine; liidrirolli saavutamine; tootmisprotsesside ja tehniliste lahendustega tutvumine
 • Struktuuri ja vastutusalade ülevaatamine ning vajalikuks osutuvate muudatuste elluviimine
 • Tootmises jätkuva efektiivsuse tõstmine ja kadude vähendamine; automatiseerimise ja digitaliseerimisprojektide eestvedamine Põlva tehases koostöös grupi arendusjuhiga
 • Uute ja kestlike energeetikalahenduste väljatöötamine
 • Kadude mõõtmissüsteemi loomine
 • Koostöös HR´iga tööandja brändi edendamine kohalikul tasandil

Meiega saad

 • Võimaluse juhtida ja arendada Eesti juhtivasse piimagruppi kuuluva tootmisüksuse operatsioone
 • Töötada uuendusmeelsust ja edasipüüdlikkust väärtustavas meeskonnas, kus äriotsused ei takerdu jäikade korporatiivsete piirangute taha
 • Teha olulisi ja kasulikke asju pühendunud oma ala professionaalidest koosnevas meeskonnas

Vahetu juhi sõnum

Ülo Kivine Juhatuse esimees/Nordic Milk

Hea tulevane Tere Põlva tehase juht!

Kutsun Sind kandideerima Tere AS tegusasse meeskonda.

Sind ootavad ees professionaalsed ja teotahtelised kolleegid, arenev töökeskkond ning väljakutsuvad eesmärgid.

Tere AS kuulub Nordic Milk OÜ-le, tegemist on piimatööstuste grupiga, mis põhineb 100% Eesti kapitalil ja pakub tööd 570 inimesele. Nordic Milk toodab kolme brändi all: Tere, Farmi ja Deary ning tootmiseks kasutatakse praegu vaid kodumaist piima.

Sa kuulud Tere AS juhtgruppi ning Sinu juhtida on meie Põlva tehase operatsioonid. Sind toetavad lisaks Su oma meeskonnale ka nii majasisesed kui ka grupitaseme koostööpartnerid. Oled oluline lüli organisatsioonis, et Tere maitsvad ja kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni.

Meie Põlval on pikk, iseloomuga ajalugu – tule ja pane oma õlg alla Põlva ägedale tulevikule!

Nõudmised

 • Töökohustuste täitmist toetav kõrgharidus
 • Tootmisüksuse juhtimise (inimesed, protsessid, tehnoloogia) kogemus, soovitavalt toiduaine/joogitööstuses
 • Meeskonnajuhtimise kogemus (sh juhtide juhtimise kogemus)
 • Muudatuste juhtimise kogemus
 • ERP süsteemidega töötamise kogemus
 • Huvi tehnika vastu

Kasuks tuleb

 • Tootmisjuhtimise kogemus toiduainetööstuses, valdkondlike standardite ja nõuete tundmine
 • Tehnikajuhtimise kogemus

Kus asub töökoht?

Jaama 20, Põlva linn. NB! Oodatud on kandideerima ka kaugemalt. Sel juhul ootame, et oleksid valmis töötama nädalas 3-4 päeva kohapeal (kokkuleppeliselt oleme valmis siin pakkuma ka ettevõttepoolset tuge)

Ava kaardil
Soovin kandideerida

Nordic Milk OÜ/Tere AS värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames Adera Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume värbamise heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.
Palun saada oma eestikeelne elulookirjeldus koos sisuka motivatsioonikirjaga hiljemalt 21.08. 2023 aadressile alo.naelapea@aderaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Kandideerimine on lõppenud, kuid veel hindamisprotsessis. Kui tunned, et pakkumine sind kõnetas ning oleksid hea kandidaat, võta sellegipoolest meiega ühendust.
Kandideerimine on lõppenud, kuid luues teavituse uuteks pakkumisteks, saabub e-mailile teavitus kõigist uutest pakkumistest.

Kontaktid
Linked
Alo Naelapea Juhtivkonsultant +37256907135 alo.naelapea@aderaexecutive.com