Meie artiklid

Kasulikku lugemist juhtimisteemadel

Värsked valdkonna uudised, arvamuslood, tähelepanekud ja nõuanded.

Otsi
Kategooriad
Kategooria
  • Vaata kõiki
  • Blogi
  • FOOKUSes
  • Sündmused
  • Uudis
  • Uudiskirjad

Adera uudiskiri FOOKUSes “KUIDAS JUHTIDA ETTEVÕTTE SUPERSTAARE? Kolme tippjuhi kogemused”

Vahva! Ilmunud on Adera uudiskiri FOOKUSes “KUIDAS JUHTIDA ETTEVÕTTE SUPERSTAARE?” Räägime oma ala absoluutsete tippude, ärimaailma dr House´ide ja õppeklassi viieliste juhtimisest.

Tippjuhi karjäär: kui ühe ettevõtte juhist saab ettevõtete grupi juht

Kas ja kuidas muutub tippjuhi töö, kui ettevõte omandab või käivitab täiendavaid ärisid?

14. detsember 202314. detsember 2023

Seminar: Kuidas kasutada Usalduse Töötoa Meetodit koos Hogani testidega juhtide arendamisel? I Esineb juhtide coach Veiko Valkiainen

Kõige olulisem tunnus, mis iseloomustab edukaid meeskondi, on kõrge omavaheline usaldustase. Head omavahelised isiklikud suhted ei tähenda aga veel kõrget usaldustaset. Kuidas siis selleni jõuda?

Mõned praktilised soovitused juhikandidaadile enda etteaste parandamiseks tööintervjuul

Tuntud USA koomik Jeffrey Seinfeld on öelnud tööintervjuude kohta humoorikalt: “Olgem ausad, romantilistel kohtingutel ja tööintervjuudel on rohkem ühist, kui esmapilgul tundub.”

Juhi tumedad küljed: Gurude karisma ja sektiliikmete ajupesu

Selle aasta kevadel vapustas maailma Keenia ühes rannikulinnas asetleidnud massienesetapp. Politsei teatas, et oli Malindi lähistel väljakaevanud 21 surnukeha.

Mida ütleb Parkinsoni seadus tööülesandele kuluva aja, tähtaja ja prokrastineerimise kohta?

C. Northcote Parkinson (1909—1993) oli Briti mereajaloolane, lektor ja kirjanik, kes sõnastas 1955. aastal majandusajakirjas The Economist tänaseks kuulsaks saanud humoorika seaduse.

Juhtide ja ekspertide värbamine ja valik Baltikumis: kuidas läheb meie naabritel?

Personali värbamine ja valik on endiselt üks suurematest väljakutsetest Eesti ettevõtete jaoks HR valdkonnas ja seda ka heitlikul ning määramatust täis 2023. aastal.

14.06.2023 Hommikuseminari “Hogani isiksusetestid ja juhtide tumedad jooned” järelkaja

14.06 toimus Tallinnas Roseni tornis Adera järjekorras teine Hogan´i isiksusetestide seminar, kus keskendusime spetsiifiliselt juhtide tumedate joonte (Dark side of the personality) psühholoogiale.

Huvitavat lugemist

Soovime saadetavates e-kirjades sinuga peamiselt jagada valdkonnaalaseid uudiseid ning mõtteid ja tähelepanekuid juhtimisest.