Uudis • 21. juuni 2023

14.06.2023 Hommikuseminari “Hogani isiksusetestid ja juhtide tumedad jooned” järelkaja

14.06 toimus Tallinnas Roseni tornis Adera järjekorras teine Hogan´i isiksusetestide seminar, kus keskendusime spetsiifiliselt juhtide tumedate joonte (Dark side of the personality) psühholoogiale.

Jaga postitust
Adera Executive Search Blog 10

14.06 toimus Tallinnas Roseni tornis Adera järjekorras teine Hogan´i isiksusetestide seminar, kus keskendusime spetsiifiliselt juhtide tumedate joonte (Dark side of the personality) psühholoogiale. Külla oli kutsutud psühholoog Piret Annus-Reinberg, kes selgitas, kust maalt muutub “raske iseloom” isiksusehäireks.

 

Arutlesime, kuidas isiksuse tumedad jooned mõjutavad juhi tulemuslikkust, tema karjääri ja töö- ja eraelulisi suhteid laiemalt. Uurisime, kust on inimestes tumeda poole jooned pärit ning rääkisime lähemalt Hogan Development Survey tööriistast, mida oleme juba aastaid kasutanud juhtide valikus aga ka arenduses.

 

Hogan Development Survey (HDS) hindab inimeses ebaproduktiivseid jooni, mis pingeolukordades võivad pärssida juhiefektiivsust, kahjustada tööalaseid suhteid ja takistada eesmärkide saavutamist. Hogan´i teste on tänaseks täitnud üle 1000 Eesti juhi.

Jaga postitust
Huvitavat lugemist

Soovime saadetavates e-kirjades sinuga peamiselt jagada valdkonnaalaseid uudiseid ning mõtteid ja tähelepanekuid juhtimisest.