Sündmused

Koolitus-töötuba “VÄRBAV JUHT 3.0: Kuidas tuua soovitud talent enda meeskonda? Otse ja ausalt praktikutelt.” (I osa 17.04, II osa 24.04)

Kutsume sinu ettevõtte meeskonnajuhte praktilisele koolitus-töötoale, mille viivad läbi pikaajalise juhtide ja spetsialistide sihtotsingu kogemusega värbajad Heleen Anderson & Alo Naelapea.

Maakri 19/2 (Workland) 17. aprill 2024
Koduleht bänner

Kutsume sinu ettevõtte meeskonnajuhte praktilisele koolitus-töötoale, mille viivad läbi pikaajalise juhtide ja spetsialistide sihtotsingu kogemusega värbajad.

 

VÄRBAV JUHT 3.0: Kuidas tuua soovitud talent enda meeskonda? Otse ja ausalt praktikutelt.

 

AEG: I osa 17.04 (kolmapäev), II osa 24.04 (kolmapäev) kell 13.30-17.00

KOHT: Workland´i seminariruum, Tallinn, Maakri tn 19/2 (2. korrusel, sisenemiseks lasta kella), restoran Pärise vastas
SEMINARI AJAKAVA: Kogunemine alates 13.15, ettekanded algavad 13.30 ja orienteeruv lõpp 17.00 mõlemal päeval.
MAKSUMUS:
Registreerudes enne 1.04, siis on osalustasuks 260 eurot ning mitme osaleja puhul ühest ettevõttest 240 eurot osaleja kohta. Alates 1.04 registreerumisel on osalustasuks 300 eurot ning mitme osaleja puhul ühest ettevõttest 270 eurot osaleja kohta. Koolitus on kokku 7h kahes osas 17.04 ja 24.04 kuupäevadel + 0.5h personaalset konsultatsiooni.  Osalejatele pakutakse ka kohvi ja suupisteid

*Kõikidele hindadele lisandub käibemaks.

 

KOOLITUS-TÖÖTOAST LÄHEMALT

Juhi töös on kaks tegevust, mida ta ei saa delegeerida: otsustamine ja oma meeskonna kokkupanek. Kuidas jõuda edukate palkamisteni, kui heade inimeste leidmine meeskonda on keeruline ning sinu organisatsioonil tuleb selleks tegeleda sihtotsinguga? Koolitus-töötoa eesmärgiks on täiendada meeskonnajuhtide värbamise ja valiku alaseid praktilisi teadmisi ja oskusi ning tõhustada koostööd juhi ja HR´i vahel.

See ei ole kandidaatide intervjueerimise ABC koolitus. Need on praktilised, ajakohased ja väärtuslikud teadmised professionaalidelt, kellel on kahe peale kokku ca 4000 tööintervjuu läbiviimise ja sadade organisatsioonide kasvu toetamise kogemus.

Mõned teemad, mida puudutame:

  • Kas inimene, keda ma meeskonda tahan, on ka keegi, keda mul on vaja?
  • Millega peaksid enne otsingu algust arvestama, et sulle ei jääks lõpuks “tühjad pihud”?
  • Kuidas pakkuda kandidaadile sellist värbamiskogemust, et sellest saaks sinu organisatsiooni konkurentsieelis?
  • Kas kandidaadil on tõsine huvi või on ta õnneotsija?
  • Kuidas arendada intervjueerimisel ridade vahelt lugemise oskust?
  • Kuidas hinnata kandidaadi isiksusejooni, kui pole võimalust kasutada isiksuseteste?
  • Mida teha, kui midagi jäi intervjuul kandidaadi puhul häirima?
  • Kuidas jõuda valituks osutunud kandidaadiga edukalt töösuhteni ning vältida halbade stsenaariumite realiseerumist?
  • Mida õppida ettevõtetelt, kes paistavad värbamisel teistest silma?
  • Kuidas saavad AI tööriistad toetada juhti soovitud inimese leidmisel?

 

Räägime otse ja avameelselt tüüpilistest sõnakõlksudest, mis tegelikult kandidaadile värbamisel mõju ei avalda ning lihtsatest nippidest, kuidas juht saab värbamisel arendada oma persoonibrändi. Lisaks saavad osalejad ülevaate ka erinevatest näidisküsimustest, mida kandidaatide hindamisel kasutada.

 

Aitäh, et tulite meie juhtide arengupäevale tööintervjuu oskusi õpetama ja seda just sihtotsingu kontekstis. Loodan, et teete sellest täitsa eraldi koolituse.Liina Jutt, HR Business Partner, Telia Eesti AS

 

KEDA OOTAME?

Ootame koolitus-töötoale meeskonnajuhte valdkondadest, kus inimeste leidmine on väljakutseterohke ning kus sobiva inimese leidmise edukus sõltub juhi ja HR´i koostööst. Muidugi on oodatud ka kõik teised HR professionaalid, kes soovivad selles vallas laiemalt oma oskusi edasi arendada.

NB! VAATA HELEENI & ALO VIDEOKUTSET  SIIT

 

ESINEJAD

Heleen Anderson

Vabakutseline tehnoloogiavaldkonna värbaja, headhunter ja koolitaja

Heleen on tippspetsialistide ja juhtide sihtotsinguga tegelenud üle üheksa aasta. Ta on töötanud Baltikumi juhtivas sihtotsinguagentuuris ning aidanud luua tipptasemel tootearendusmeeskondi Euroopas ja Lähis-Idas ühes suurimas Eesti juurtega tehnoloogiaettevõttes Nortal. Alates 2023. aastast tegutseb ta iseseisva värbamispartnerina, aidates kasvada organisatsioonidel, kelle jaoks inimesed on nende tõeliseks konkurentsieeliseks. Viimastel aastatel on ta spetsialiseerunud eelkõige IT- ja tehnoloogiasektori sihtotsingutele nii Eestis kui kaugemal. Tema jaoks pole võõras andmearhitekti leidmine Saudi-Araabias ega globaalse tootearendusjuhi (Chief Product Officer) värbamine UK-s.

 

Alo Naelapea

Adera Executive Search juhtivkonsultant, headhunter ja koolitaja

Alo on tänaseks ca 18 aastat tegelenud juhtide ja ekspertide otsingu, hindamise ja karjäärinõustamisega Eestis ja Baltikumis. Ta alustas 2004. aastal tehnoloogiavaldkonna värbajana. Täna on ta konsultatsiooniettevõtte Adera Executive Search´i juhtivkonsultant ja partner ning aitab organisatsioonidesse leida häid juhte ja professionaale. Aastast 2010 on ta ka Hogan Assessment Systems´i sertifitseeritud konsultant ning viinud läbi tööalase isiksuse hindamisi nii juhtide valikul kui ka erinevate arenguprogrammide raames äri- ja avalikus sektoris. Ta on teinud koostööd selliste ettevõtetega nagu näiteks Maag Grupp, Swedbank, Skype, Telia, Kaitseministeerium, Eesti Raudtee, Coop, Äripäev, Inchcape, Levira, Graanul Invest, TV3, Nestle, EAS jt

 

TÜHISTAMISINFO

Kui te ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, palun andke sellest teada alo.naelapea@aderaexecutive.com. Kui teatate mitteosalemisest vähemalt 7 kalendripäeva ette, tagastame 100% koolituse maksumusest. Koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel tasu ei tagastata.

 

KOHTUMISENI!

Soovid osaleda?

Saada meile oma andmed registreerumiseks ning saadame teile e-mailile vajadusel lisainfot sündmuse kohta.

Aeg17. aprill 2024 @ 13:30
KohtTallinn, Maakri 19/2 (restoran Pärise vastas), 2. korrusel (Worklandi seminariruum)
Ava kaardil
Jaga postitust
Huvitavat lugemist

Soovime saadetavates e-kirjades sinuga peamiselt jagada valdkonnaalaseid uudiseid ning mõtteid ja tähelepanekuid juhtimisest.