Meie artiklid

Kasulikku lugemist juhtimisteemadel

Värsked valdkonna uudised, arvamuslood, tähelepanekud ja nõuanded.

Otsi
Kategooriad
Kategooria
  • Vaata kõiki
  • Blogi
  • FOOKUSes
  • Sündmused
  • Uudis
  • Uudiskirjad
17. aprill 202417. aprill 2024

Koolitus-töötuba “VÄRBAV JUHT 3.0: Kuidas tuua soovitud talent enda meeskonda? Otse ja ausalt praktikutelt.” (I osa 17.04, II osa 24.04)

Kutsume sinu ettevõtte meeskonnajuhte praktilisele koolitus-töötoale, mille viivad läbi pikaajalise juhtide ja spetsialistide sihtotsingu kogemusega värbajad Heleen Anderson & Alo Naelapea.

14. detsember 202314. detsember 2023

Seminar: Kuidas kasutada Usalduse Töötoa Meetodit koos Hogani testidega juhtide arendamisel? I Esineb juhtide coach Veiko Valkiainen

Kõige olulisem tunnus, mis iseloomustab edukaid meeskondi, on kõrge omavaheline usaldustase. Head omavahelised isiklikud suhted ei tähenda aga veel kõrget usaldustaset. Kuidas siis selleni jõuda?

14. juuni 202314. juuni 2023

Seminar: Juhi karakteri tumedad küljed & destruktiivne isiksus | Esineb kliiniline psühholoog

Miks on mõnikord enesekindlad juhid oma halvimatel päevadel arrogantsed ega taha vigu tunnistada? Kust on pärit manipulatiivsus ning kas töötaja perfektsionism on tööandja jaoks väärtus või risk?

26. aprill 202326. aprill 2023

Seminar (Pärnu): Isiksuse tume pool juhtimises, töö- ja lähisuhetes

Miks on mõnikord enesekindlad ja tugevad juhid oma halvimatel päevadel arrogantsed ega taha vigu tunnistada? Kust on pärit manipulatiivsus ning kas töötaja perfektsionism tema töös on tööandja jaoks väärtus või risk? Miks on karismaatilised natuurid sageli keerulised isiksused? Fookuses on inimhinge varjatud pool.

19. aprill 202319. aprill 2023

Seminar: Hogan´i isiksusetestid personalivalikus & arenduses | Klientide kogemused

Mida uut (ja intrigeerivat) on Hogan´i hindamissüsteem toonud juhtide & ekspertide hindamisse & arendusse nii maailmas kui ka Eestis?

Huvitavat lugemist

Soovime saadetavates e-kirjades sinuga peamiselt jagada valdkonnaalaseid uudiseid ning mõtteid ja tähelepanekuid juhtimisest.